Možnosti platby

Existuje mnoho variant, jak u nás zaplatit. Vyberte si tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Platit na prodejně můžete hotově nebo platební kartou. Akceptujeme platební karty Visa, Maestro, MasterCadr a Diners Club International. Umožnujeme bezdotykové platební transakce.

Za objednávku zaplatíte přepravci, kterého jste si pro dodání objednávky vybrali. Platba je možná v hotovosti i platební kartou.

Platba předem – avízo
Na vaši objednávku vystavíme avízo k platbě předem, které zasíláme e-mailem (částka, variabilní symbol, číslo účtu, soupis zboží). U platby předem získáte slevu 2% z ceny objednávky bez DPH (sleva neplatí pro zakázkové objednávky). Zboží expedujeme až po připsání finanční částky na náš účet.

Platba na fakturu
Splatnost faktury je 14 dní. Tento způsob platby umožňujeme pouze živnostníkům, státním a neziskovým institucím a smluvním zákazníkům. Pro zpřístupnění této možnosti platby je nezbytné se v e-shopu Cadenza zaregistrovat.

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu, můžete zboží uhradit hned při objednávání.

Pro tuto službu využíváme platební bránu ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba online platební kartou je nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Pro tuto službu využíváme platební bránu ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba online bankovním převodem je okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky. Tato možnost platby je u následujících institucí: Česká spořitelna, Komerční Banka, Raiffeisenbank, mBank, UniCredit Bank, Fio banka.

U ostatních bankovních institucí  se musíte standardně přihlásit do svého internetového bankovnictví a ručně vyplnit bankovní příkaz s vygenerovanými údaji, popřípadě využít možnost úhrady přes QR kód. Tato forma platby se týká Equa bank, MONETA Money Bank, Sberbank CZ a všech ostatních bank.

Podporované platební karty a další online platby:

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové, e-mail: plaby-podpora@comgate.cz, tel.: +420 228 224 267