Nabízené služby

 

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

Při navrhování nových modelů vždy myslíme na vás, naše zákazníky a vaše potřeby v profesním odívání. Snažíme se, aby náš sortiment byl kompletní a každý si mohl ve střihu i funkčnosti oděvu vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Spokojenost zákazníků je jedním z našich prvořadých cílů, proto nabízíme též individuální péči a zakázkovou produkci.

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Pokud jste si z naší standardní nabídky sortimentu nevybrali oděv, který by vám vyhovoval, ochotně ušijeme na zakázku výrobek dle vašeho přání. Jsme schopni upravit barvu, design i střih jakéhokoliv našeho výrobku přímo podle vašeho osobního návrhu.
Potřebujete zkrátit nebo prodloužit délku kalhot či rukávů? Nejste zcela spokojeni s typem zapínání? Chtěli byste standardní model oděvu v jiné barvě? Rádi splníme i další vaše nestandardní požadavky. Bližší informace k zakázkové výrobě vám rády sdělí naše obchodní asistentky na lince 800 148 830. Základní ceník zakázkové výroby a objednávkové formuláře naleznete v části „Dokumenty ke stažení“. Složitější úpravy oděvů řešíme a kalkulujeme individuálně.

 

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Pokud chcete potěšit své blízké, nebo odměnit své zaměstnance, můžete si u nás zakoupit dárkovou poukázku Cadenza ve finanční hodnotě 200,- Kč, 500,- Kč nebo 1.000,- Kč.

Dárkovou poukázku je možné využít k nákupu jakýchkoliv výrobků a zboží z našeho sortimentu. Platnost poukázky je 6 měsíců ode dne vydání, nelze na ni vracet hotovost, ani hodnotu poukázky rozdělit na více nákupů. Dárkové poukázky si můžete zakoupit v naší značkové prodejně Cadenza (Myslíkova 31, Praha 1), nebo objednat přes e-shop www.cadenza.cz, či na e-mailu info@cadenza.cz (poukázky zasíláme na dobírku).

 

VÝŠIVKA LOGA

Chcete-li dodat svým oděvům specifický charakter, opatřete je výšivkou loga vaší společnosti či zdravotnického zařízení. Jde o další možnost, jak esteticky oživit a přitom podpořit individualizaci profesního odívání. Kalkulaci výšivky provádíme individuálně dle složitosti, velikosti obrázku nebo nápisu a množství.
Bližší informace vám ochotně sdělí naše obchodní asistentky na zelené lince 800 148 830, nebo nám přímo zašlete poptávku - připravený formulář k vyplnění naleznete v části „Dokumenty ke stažení“.

 

MOŽNOST VÝMĚNY A VRÁCENÍ ZAKOUPENÝCH VÝROBKŮ DO 30 DNŮ

Nevyhovuje-li vám výrobek, který jste si vybrali, nabízíme vám možnost snadné výměny za jinou velikost, barvu, nebo zcela jiný model. Pokud si z naší nabídky nevyberete jiné zboží, nabízíme možnost vrácení peněz. Výměnu či vrácení neumožňujeme u výrobků na zakázku (šití na míru, oděvy opatřené výšivkou apod.).
Výměnu nebo vrácení zboží je možné uskutečnit do 30 dnů od zakoupení (výrobky nesmí být prané nebo jinak poškozené). K výměně nebo vrácení zboží je zapotřebí vyplnit příslušný formulář, který i s informacemi jak postupovat, naleznete v části „Dokumenty ke stažení“.

 

MNOŽSTEVNÍ A JINÉ SLEVY

Slevu 2% získáte automaticky, objednáte-li si výrobky Cadenza s platbou před dodáním (neplatí pro objednávky zakázkového typu, kde je platba předem nezbytná, sleva je odečítána z ceny bez DPH).

Slevu 10% pro studenty poskytujeme celoročně. Slevu je možné využívat opakovaně, bez stanovení minimání výše nákupu/objednávky. Sleva je poskytnuta na základě předložení platného potvrzení o studiu. Slevy pro studenty se odečítají z ceny výrobků bez DPH.
V současné době lze slevu uplatnit osobně v naší prodejně Cadenza, po předložení studenského průkazu (index, Isic karta, atp.). A dále elektronicky, zasláním objednávky na e-mail info@cadenza.cz, do přílohy e-mailu je nezbytné vložit kopii (scan/foto) studentského průkazu(index, Isic kartu, atp.). Průkaz nemusí být viditelný celý, postačí jméno a číslo studentského dokladu, případně škola.

Slevu až 30% na vývojové vzorky, odlišné barvy a materiály oděvů, jedenkrát prané výrobky a na další nestandardní modely naleznete pouze v naší prodejně Cadenza. Přijďte a vyberte si ze široké nabídky!

Množstevní slevy a nákup za velkoobchodní ceny. Pro vaši úsporu jsme připravili možnost odebírat výrobky Cadenza za zvýhodněné ceny. Pro obchodní podmínky a další údaje kontaktujte naše obchodní asistentky na číslech +420 224 934 902, 903, nebo e-mailem info@cadenza.cz.