Nabízené služby

Individuální přístup k zákazníkovi

Při navrhování nových modelů vždy myslíme na vás, naše zákazníky a vaše potřeby v profesním odívání.
Snažíme se, aby náš sortiment byl kompletní a každý si mohl ve střihu i funkčnosti pracovního oděvu vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje.
Spokojenost zákazníků je jedním z našich prvořadých cílů, proto nabízíme též individuální péči a zakázkovou produkci.
V rozsáhlé řadě modelů z přírodních, syntetických i směsových materiálů je obsažen především komfort a kvalita. Neomezené možnosti kombinací dovolují vytvořit si svůj styl klasického, elegantního, půvabného, sportovního či oficiálního vzhledu.

Zakázková výroba

Pokud jste si z naší standardní nabídky sortimentu nevybrali pracovní oděv, který by vám vyhovoval, rádi ušijeme na zakázku výrobek dle vašeho přání. Jsme schopni upravit barvu, design i střih jakéhokoliv našeho výrobku přímo podle vašeho osobního návrhu.
Potřebujete zkrátit nebo prodloužit délku kalhot či rukávů? Nejste zcela spokojeni s typem zapínání? Chtěli byste standardní model oděvu v jiné barvě? Rádi splníme i další vaše nestandardní požadavky.
Bližší informace k zakázkové výrobě vám rády sdělí naše obchodní asistentky na zelené lince 800 148 830.
Základní ceník zakázkové výroby a objednávkové formuláře jsou k dispozici zde „Dokumenty ke stažení“. Složitější úpravy oděvů řešíme a kalkulujeme individuálně.

Dárkové poukázky

Pokud chcete potěšit své blízké, nebo odměnit své zaměstnance, můžete si u nás zakoupit dárkovou poukázku Cadenza ve finanční hodnotě 200,- Kč, 500,- Kč nebo 1.000,- Kč.
Dárkovou poukázku je možné využít k nákupu jakýchkoliv výrobků a zboží z našeho sortimentu.
Platnost poukázky je 6 měsíců ode dne vydání, nelze na ni vracet hotovost, ani hodnotu poukázky rozdělit na více nákupů.
Dárkové poukázky si můžete zakoupit v naší značkové prodejně Cadenza (Myslíkova 31, Praha 1), nebo objednat přes e-shop www.cadenza.cz, nebo e-mailu info@cadenza.cz (poukázky zasíláme na dobírku).

Výšivka loga

Chcete-li dodat svým pracovním oděvům specifický charakter, opatřete je výšivkou loga vaší společnosti nebo zdravotnického zařízení.
Jde o další možnost, jak esteticky oživit a přitom podpořit individualizaci profesního odívání.
Kalkulaci výšivky provádíme individuálně dle složitosti, velikosti obrázku/nápisu a množství.
Bližší informace vám ochotně sdělí naše obchodní asistentky na zelené lince 800 148 830, nebo nám přímo zašlete poptávku – připravený formulář je vám k dispozici zde „Dokumenty ke stažení“.

Možnost výměny a vrácení do 30 dnů

Pokud vám nevyhovuje výrobek, který jste si vybrali, nabízíme vám možnost snadné výměny za jinou velikost, barvu, nebo zcela jiný model. Pokud si z naší nabídky nevyberete jiné zboží, nabízíme možnost vrácení peněz. Výměnu nebo vrácení neumožňujeme u výrobků na zakázku (šití na míru, oděvy opatřené výšivkou apod.).
Výměnu nebo vrácení zboží je možné uskutečnit do 30 dnů od zakoupení (výrobky nesmí být prané nebo jinak poškozené). K výměně nebo vrácení zboží je potřeba vyplnit daný formulář, který je k dispozici zde „Dokumenty ke stažení“.

Množstevní a jiné slevy

Slevu 2 % získáte automaticky, objednáte-li si výrobky Cadenza s platbou před dodáním (neplatí pro objednávky zakázkového typu, kde je platba předem nezbytná, sleva je odečítána z ceny bez DPH).
Slevu 10 % pro studenty poskytujeme celoročně. Sleva je poskytnuta na základě předložení platného potvrzení o studiu (osobně na prodejně, nebo elektronicky jako příloha objednávky).
Slevu až 30 % na vývojové vzorky, odlišné barvy a materiály oděvů, jedenkrát prané výrobky a na další nestandardní modely máme pouze v naší prodejně Cadenza.
Množstevní a velkoobchodní slevy umožňují nakupovat větší množství výrobků Cadenza za zvýhodněné ceny. Pro obchodní podmínky a další údaje kontaktujte naše obchodní asistentky na zelené lince 800 148 830 nebo e-mailem info@cadenza.cz.