Možnosti platby

penize

Hotovost nebo platební karta při platbě na prodejně

Platit na prodejně můžete hotově nebo platební kartou. Akceptujeme platební karty Visa, Maestro, MasterCadr, a Diners Club International. Umožnujeme bezdotykové platební transakce.

loga

 

 

 

Dobírka při převzetí objednávky

Za objednávku zaplatíte přepravci při dodání zboží. Platba je možná v hotovosti, u vybraných dopravců též platební kartou (záleží na zvoleném způsobu dopravy).

credit

Platební kartou online při objednávce přes e-shop Cadenza

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu, můžete ji využít k úhradě zboží přímo při jeho objednávání. Pro tuto službu využíváme platební bránu banky ČSOB, a.s., která garantuje maximální možnou míru zabezpečení, platba je šifrována a tudíž naprosto chráněná. Při platbě kartou jste vyzváni k zadání šestnáctimístného čísla karty, data expirace karty a CVC/CVV kódu. Veškeré tyto údaje naleznete na své platební kartě.

 loga

 

 

Platebním příkazem – převodem z účtu

 

  • Platba předem – avízo

Na Vaši objednávku vystavíme avízo k platbě předem, které od nás obdržíte e-mailem (informace k platbě – částka, variabilní symbol, číslo účtu, výčet objednaného zboží). Při platbě předem získáte slevu 2% z ceny objednávky bez DPH. Zboží je expedováno až po připsání finanční částky na náš účet.

 

  • Platba na fakturu

Splatnost faktury je 14 dní. Tento způsob platby umožňujeme pouze živnostníkům, státním a neziskovým institucím a smluvním zákazníkům. Pro zpřístupnění této možnosti platby je nezbytné se v e-shopu Cadenza zaregistrovat.