Značková prodejna

Prodejna Cadenza – Myslíkova 31, Praha 1

Vchod do prodejny je za rohem, z ulice Černá.

 

Otevírací doba prodejny

MYSLÍKOVA 31, PRAHA 1

Po – Pá: 10:00 – 18:00 hodin
Sobota: 9:00 – 14:00 hodin
V den státních svátků zavřeno.

 

Provozní doba zákaznického servisu:

Zelená linka 800 148 830
Kontaktní telefon +420 602 633 799

Po – Pá: 7:30 – 16:00 hodin

 

Přijďte nás navštívit do naší značkové prodejny Cadenza.

V naší prodejně pro vás máme k dispozici kompletní nabídku našich oděvů, obuvi a dalších doplňků. Objevíte zde jedinečné vývojové vzorky, výrobky v akci a další zajímavosti. Můžete si zde vyzkoušet velikost vybraného oděvu, ohmatat si kvalitu a typy materiálů.

V naší prodejně akceptujeme platební karty Visa, Maestro, MasterCard a Diners Club International. Umožňujeme též bezdotykové platební transakce.

 

Jak se k nám dostanete

Prodejna Cadenza je umístěna 5 minut hned od tří stanic metra. Stanice Národní třída – trasa B (výstup do Spálené ulice), stanice Můstek – trasa A (výstup do Vodičkovy ulice) a stanice Karlovo náměstí – trasa B (výstup Karlovo náměstí. Ze stanic Národní třída a Můstek zamíříte do Spálené ulice, v místě, kde ústí na Karlovo náměstí, zvolíte odbočku vpravo – Myslíkovu ulici. Ze stanice Karlovo náměstí zamíříte opět do Spálené ulice, zvolíte odbočku vlevo – Myslíkovu ulici. Z Myslíkovy ulice odbočíte do ulice Černé a po pravé straně za červeným vjezdem do domu jste u cíle, přímo před vchodem do prodejny Cadenza.

 

Kde můžete zaparkovat

Dvě placená parkoviště jsou na Karlově náměstí a jedno přímo v Myslíkově ulici. Vždy však naleznete místo v podzemních garážích Národního divadla. V sobotu se parkuje v centru Prahy nejlépe.
Podívejte se do mapy zde.