Značková prodejna

OTEVŘELI JSME PRO VÁS VÝDEJNÍ OKÉNKO

KAŽDÉ ÚTERÝ 11:00 - 14:00 HODIN

KAŽDÝ ČTVRTEK 15:00 - 18:00 HODIN

Váš nákup jsme připraveni realizovat přes náš e-shop s možností osobního vyzvednutí, nebo doručení zásilek přes naše dopravce GLS nebo Českou poštu.
Výměna nebo vrácení zboží na prodejně není možná. Termíny pro výměnu/vrácení budeme adekvátně prodlužovat.
Děkujeme za pochopení.

NAŠE PRODEJNA JE VZHLEDEM K VLÁDNÍM NAŘÍZENÍ
OD 27.12.2020 PRO BĚŽNÝ PRODEJ UZAVŘENA.

 

Přijďte nás navštívit do naší značkové prodejny Cadenza.

V naší prodejně pro vás máme k dispozici kompletní nabídku našich oděvů, obuvi a dalších doplňků. Objevíte zde jedinečné vývojové vzorky, výrobky v akci a další zajímavosti. Můžete si zde vyzkoušet velikost vybraného oděvu, ohmatat si kvalitu a typy materiálů.

V naší prodejně akceptujeme platební karty Visa, Maestro, MasterCard a Diners Club International. Umožňujeme též bezdotykové platební transakce.

 

Prodejna Cadenza je na adrese Myslíkova 31, Praha 1.

Vchod do prodejny je za rohem, z ulice Černá!

 

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY:

Po – Pá: 10:00 – 18:00 hodin
Sobota: 9:00 – 14:00 hodin
V den státních svátků zavřeno.

červenec - srpen:
Po – Pá: 10:00 – 18:00 hodin
Sobota: 9:00 – 13:00 hodin

 

PROVOZNÍ DOBA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ:

Po – Pá: 7:30 – 16:00 hodin

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE...

Prodejna Cadenza je umístěna 5 minut hned od tří stanic metra. Stanice Národní třída – trasa B (výstup do Spálené ulice), stanice Můstek – trasa A (výstup do Vodičkovy ulice) a stanice Karlovo náměstí – trasa B (výstup Karlovo náměstí. Ze stanic Národní třída a Můstek zamíříte do Spálené ulice, v místě, kde ústí na Karlovo náměstí, zvolíte odbočku vpravo – Myslíkovu ulici. Ze stanice Karlovo náměstí zamíříte opět do Spálené ulice, zvolíte odbočku vlevo - Myslíkovu ulici. Z Myslíkovy ulice odbočíte do ulice Černé a po pravé straně za červeným vjezdem do domu jste u cíle, přímo před vchodem do prodejny Cadenza.

 

KDE MŮŽETE ZAPARKOVAT...

Dvě placená parkoviště jsou na Karlově náměstí a jedno přímo v Myslíkově ulici. Vždy však naleznete místo v podzemních garážích Národního divadla. V sobotu se parkuje v centru Prahy nejlépe.