Cadenza aktuality

HLEDÁME OBCHODNÍ ASISTENTKU

Aktualizováno 8.11.2021

Potřebujeme energického, příjemného a reprezentativního člověka s profesionálním přístupem. Pečlivou, samostatnou a spolehlivou osobu, která má aktivní přístup k práci a ochotu učit se novým věcem. 

Nabízíme: přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, různorodou a nestereotypní práci, možnost podílet se na rozvoji a realizaci nových produktů, práci na směny na plný úvazek.

Náplň práce: přímá obsluha zákazníka a komplexní zajištění chodu naší značkové prodejny, příjem objednávek z e-shopu, e-mailu i po telefonu, zpracování cenových nabídek, poptávek, podkladů pro fakturaci, účast na organizaci firemních akcí.

Bližší info na zamestnani@cadenza.cz

 

PODZIMNÍ NOVINKY

Aktualizováno 4.10.2021

Připravte se s námi na chladnější dny! Máme pro vás podzimní novinku, mikinu SALEM v dámském i pánském provedení.

Mikinu produkujeme z velmi jemného a příjemného fleece materiálu. Nabízíme ji v mnoha barvách, které lze skvěle kombinovat s barevnými tričky z naší nabídky.

V podzimním letáku najdete stálé i sezónní produkty. Leták si můžete prohlédnout online přímo na našich webových stránkách, nebo nám napište a zašleme vám ho v tištěné podobě.

 

NOVÝ E-SHOP

Aktualizováno 25.4.2021

Spustili jsme nový e-shop. Svěží design, přehledná orientace, detailnější fotografie produktů…

A těšit se můžete na rozšíření služeb platby a dopravy.

SLEVA PRO STUDENTY 10%

Pro všechny studenty středních a vysokých škol poskytujeme slevu 10% po předložení studentského průkazu či jiného potvrzení o studiu. Pro objednávky přes náš e-shop můžete fotografii průkazu přiložit rovnou k objednávce (pro uplatnění slevy není možné volit platbu online).

Více informací v Obchodních podmínkách Článek 8. Ostatní informace – 8.1 – Slevy.