Možnosti dopravy

Nabízíme několik možností pro doručení vámi objednaného zboží.

Osobní odběr v naší prodejně v centru Prahy (Myslíkova 31, Praha 1 – vchod z Černé ulice).
Objednávku si můžete vyzvednout ihned, jakmile pro vás bude připravena. O této skutečnosti vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.
Na prodejně je možné platit v hotovosti i platební kartou. Pokud při objednání zvolíte platbu předem, nebo online platební kartou, k vyzvednutí vás budeme kontaktovat až po připsání finanční částky na náš účet.
Na prodejnu můžete přijít kdykoliv v otevíracím čase, pondělí až pátek od 10:00 do 18:00 hodin, v sobotu od 9:00 do 14:00 hodin.
OSOBNÍ ODBĚR JE ZDARMA. Těšíme se na vás.

Expresní balíková služba s doručením následující pracovní den od podání.
V průběhu dodávky obdržíte celkem třikrát SMS o stavu doručování. V případě nepředání zásilky provádí GLS další dva pokusy o doručení.
Služba “Epress-Parcel” nabízí možnost platby dobírky v hotovosti i platební kartou. Formu platby dobírky si můžete zvolit až při převzetí zásilky od dopravce.
Můžete sledovat online, kde se váš balík právě nachází httpss://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek
Bližší informace ke službě “Express-Parcel” se můžete dozvědět na webových stránkách společnosti GLS httpss://gls-group.eu/CZ/cs/expresni-zasilka/expresni-balikova-sluzba
Při přebírání balíku od přepravce si pečlivě zkontrolujte dodávanou zásilku. Balík, který jeví známky poškození nepřebírejte.
CENA DOPRAVNÉHO 110,- Kč bez DPH.
CENA DOBÍRKY 18,- Kč bez DPH.

Služba “Balík do ruky” garantuje dodání přímo do ruky na vámi zvolenou adresu do druhého pracovního dne od podání.
V den podání budete informování  SMS o doručování zásilky. V případě nepředání zásilky, obdržíte informaci o neúspěšném doručení. Můžete si objednat náhradní doručení, nebo si zásilku vyzvednout na příslušné poště, kde je uložena po dobu 7 dnů.
Služba “Balík do ruky” nabízí možnost platby dobírky v hotovosti, na většině místech v ČR už i platební kartou.
Můžete sledovat online, kde se váš balík právě nachází httpss://www.postaonline.cz/trackandtrace
Dle vašich potřeb si můžete změnit termín a místo doručení, nebo prodloužení doby uložení zásilky httpss://www.postaonline.cz/sluzby-pri-dodani
Bližší informace ke službě “Balík do ruky” se můžete dozvědět na webových stránkách České pošty httpss://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky
Při přebírání balíku od přepravce si pečlivě zkontrolujte dodávanou zásilku. Balík, který jeví známky poškození nepřebírejte.
CENA DOPRAVNÉHO 120,- Kč bez DPH.
CENA DOBÍRKY 18,- Kč bez DPH.