Profil společnosti

Tradice Cadenza od roku 1990

Podnětem vzniku firmy Cadenza bylo v roce 1990 přání nahradit nevzhledné uniformy pro zdravotníky. Cílem bylo, aby se pracovní lékařské oděvy staly příjemnými, pohodlnými a esteticky hodnotnými. Záměrem inovace bylo pomocí promyšleného designu podpořit individualitu a přitom zachovat „kouzlo uniformy“ tak, aby odpovídalo obecně uznávané důležitosti a náročnosti zdravotnické profese.

Výsledkem úsilí a píle je stále se rozšiřující povědomí o značce, která má v současné době na trhu profesního odívání své postavení. Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Kvalita výrobků Cadenza spočívá právě v pečlivém výrobním procesu, který je pod pečlivým dohledem našich odborníků.

Špičkový design a kvalita

V roce 1993 se firma Cadenza představuje na trhu první reklamní kampaní a kompletním sortimentem – pracovní oděvy pro lékaře a zdravotní sestry. Postupem času se firma stále rozrůstá a zdokonaluje své výrobky i strategii. Klade důraz na zásady. Heslo „Cadenza, špičkový design a kvalita“ musí provázet chod celé firmy, od designerů, přes výrobu až po distribuci a kontakt se zákazníkem.

Cadenza garantuje propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Promyšlený design pracovních lékařských oděvů Cadenza je vždy navržen tak, aby jednotlivé části oděvu byly vzájemně kombinovatelné. Každý si tak může vybrat ve střihu a materiálu to, co mu nejvíce vyhovuje.

Oděvy nejen pro zdravotníky

Aktuální nabídkou značky Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené výrobky – ucelená kolekce pracovních lékařských oděvů, obuvi a dalších doplňků určených pro lékaře, zdravotní sestry a další zdravotnický personál, ale také pro kosmetické, wellness a spa salóny, fyzioterapeuty, maséry, výživové poradce, laboratoře, lékárníky a výzkumné ústavy, pracovníky rehabilitačních, laserových, léčebných a dalších center a zařízení.

V rozsáhlé řadě modelů z přírodních, syntetických i směsových materiálů je obsažen především komfort a kvalita. Neomezené možnosti kombinací dovolují vytvořit si svůj styl klasického, elegantního, půvabného, sportovního či oficiálního vzhledu.

Přístup a odpovědnost Cadenza

Společnost Cadenza svým zákazníkům nabízí také řadu doplňkových služeb, které mohou přispět k individualizaci profesního odívání. Jedná se o individuální přístup, úpravu střihů, změnu barevného provedení, nebo šití oděvů na zakázku. A další možnosti, jak dodat pracovním oděvům specifický charakter, třeba opatření produktu výšivkou loga zdravotnického zařízení.

V současné době je firma Cadenza předním výrobcem na trhu pracovních lékařských oděvů. Za dobu svého působení je zřejmé, že za tímto symbolem jsou především lidé. Zajímavé nápady designera a trpělivá práce krejčích rozhodují, že se při každodenních činnostech v práci cítíte pohodlně a příjemně.

Cadenza je tým, který pracuje s jasným cílem, doručit vám kvalitní profesní oděvy bez kompromisů.