Profil společnosti

Profesní oděvy CADENZA – špičkový design a kvalita je heslo, které důsledně dodržujeme.

 

 

TRADICE CADENZA OD ROKU 1990

Podnětem vzniku firmy Cadenza bylo v roce 1990 přání nahradit nevzhledné uniformy pro zdravotníky. Cílem bylo, aby se profesní oděvy staly příjemnými, pohodlnými a esteticky hodnotnými. Záměrem inovace bylo pomocí promyšleného designu podpořit individualitu a přitom zachovat „kouzlo uniformy“ tak, aby odpovídalo obecně uznávané důležitosti a náročnosti zdravotnické profese.

 

CADENZA = ŠPIČKOVÝ DESIGN A KVALITA

V roce 1993 se firma Cadenza představuje na trhu první reklamní kampaní a kompletním sortimentem – pracovní oděvy pro lékaře a zdravotní sestry. Postupem času se stále rozrůstá a zdokonaluje svoje výrobky i strategii. Klade důraz na zásady, heslo „Cadenza – špičkový design a kvalita“ musí provázet chod celé firmy, od designerů, přes výrobu až po distribuci a kontakt se zákazníkem.

 

TO NEJLEPŠÍ NA TRHU V PROFESNÍM ODÍVÁNÍ JE CADENZA

Výsledkem úsilí a píle je dobrý zvuk výrobků Cadenza a stále se rozšiřující povědomí o značce, která má v současné době v tuzemsku i zahraničí své postavení. Tak jako při svém vzniku, i dnes klade firma Cadenza při vývoji nových produktů důraz na pohodlí a módní trendy. Cadenza garantuje propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Promyšlený design pracovních oděvů Cadenza je vždy navržen tak, aby jednotlivé části oděvu byly vzájemně kombinovatelné.

 

KOMPLETNÍ NABÍDKA PROFESNÍCH ODĚVŮ NEJEN PRO ZDRAVOTNÍKY

Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Kvalita výrobků Cadenza spočívá právě v pečlivém výrobním procesu, který je pod pečlivým dohledem našich odborníků.

Aktuální nabídkou firmy Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené výrobky – ucelená kolekce pracovních oděvů, obuvi a dalších doplňků určených pro lékaře, zdravotní sestry a další zdravotnický personál a pro kosmetické, wellness a spa salóny. V rozsáhlé řadě modelů z přírodních, syntetických i směsových materiálů je obsažen především komfort a kvalita. Neomezené možnosti kombinací dovolují vytvořit si svůj styl klasického, elegantního, půvabného, sportovního či oficiálního vzhledu.

 

INDIVIDUALIZACE PROFESNÍHO ODÍVÁNÍ

Firma Cadenza svým zákazníkům nabízí také řadu doplňkových služeb, které mohou přispět k individualizaci profesního odívání. Jedná se o úpravu střihů, změnu barevného provedení, nebo šití oděvů na zakázku. Další možností, jak dodat pracovním oděvům specifický charakter, je opatření produktu výšivkou loga zdravotnického zařízení.

 

PŘÍSTUP A ODPOVĚDNOST CADENZA

V současné době je firma Cadenza předním výrobcem na trhu profesního odívání pro zdravotníky. Za 25 let působení je zřejmé, že za tímto symbolem jsou především lidé. Zajímavé nápady designera a trpělivá práce krejčích rozhodují, že se při každodenních činnostech v práci cítíte pohodlně a příjemně. Cadenza je tým, který pracuje s jasným cílem, doručit vám kvalitní profesní oděvy bez kompromisů.

 

KONTAKTNÍ A ÚČETNÍ ÚDAJE CADENZA:


Cadenza s.r.o.

Myslíkova 31
110 00 Praha 1
IČO: 60201118; DIČ: CZ 60201118
Firma Cadenza s.r.o. je zapsána v obchodním
rejstříku vedeném u Krajského obchodního soudu
v Praze 1, oddíl C, vložka 25167.

Bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 104 601 011/0100
IBAN: CZ 6901 000 000 000 104 601 011
SWIFT (BIC): KOMBCZPPXXX

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Po - Pá: 7:30 - 15:30 hodin
Zelená linka zdarma: +420 800 148 830

GSM: +420 602 633 799
Telefon: +420 224 934 902, 903
Fax: +420 224 934 904
E-mail: info@cadenza.cz