Možnosti dopravy

Nabízíme několik možností pro doručení vámi objednaného zboží.

CADENZA – OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr v naší prodejně v centru Prahy (Myslíkova 31, Praha 1 – vchod z Černé ulice).
Objednávku si můžete vyzvednout ihned, jakmile pro vás bude připravena. O této skutečnosti vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.
Na prodejně je možné platit v hotovosti i platební kartou. Pokud při objednání zvolíte platbu předem, nebo online platební kartou, k vyzvednutí vás budeme kontaktovat až po připsání finanční částky na náš účet.
Na prodejnu můžete přijít kdykoliv v otevíracím čase, pondělí až pátek od 10:00 do 18:00 hodin.
OSOBNÍ ODBĚR JE ZDARMA. Těšíme se na vás.

 

ČESKÁ POŠTA – BALÍK DO RUKY

Služba “Balík do ruky” garantuje dodání přímo do ruky na vámi zvolenou adresu do druhého pracovního dne od podání.
V den podání budete informování  SMS o doručování zásilky. V případě nepředání zásilky, obdržíte informaci o neúspěšném doručení. Můžete si objednat náhradní doručení, nebo si zásilku vyzvednout na příslušné poště, kde je uložena po dobu 7 dnů.
Služba “Balík do ruky” nabízí možnost platby dobírky v hotovosti, na většině místech v ČR už i platební kartou.
Můžete sledovat online, kde se váš balík právě nachází httpss://www.postaonline.cz/trackandtrace
Dle vašich potřeb si můžete změnit termín a místo doručení, nebo prodloužení doby uložení zásilky httpss://www.postaonline.cz/sluzby-pri-dodani
Bližší informace ke službě “Balík do ruky” se můžete dozvědět na webových stránkách České pošty httpss://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky
Při přebírání balíku od přepravce si pečlivě zkontrolujte dodávanou zásilku. Balík, který jeví známky poškození nepřebírejte.
CENA DOPRAVNÉHO 120,- Kč bez DPH.
CENA DOBÍRKY 18,- Kč bez DPH.

ZÁSILKOVNA – DORUČENÍ NA VÝDEJNÍ MÍSTA

U služby Zásilkovna – doručení na výdejní místa si můžete vybrat z více než 4 000 výdejních míst, jejich seznam a možnost výběru se vám zobrazí při volbě dopravy. Doručení objednávky je obvykle do druhého dne od podání. Ihned po uložení zásilky na výdejním místě budete informování e-mailem a SMS s heslem pro vyzvednutí zásilky. Na výdejním místě stačí jen nahlásit heslo, případnou dobírku můžete uhradit v hotovosti nebo kartou dle možností výdejního místa. Zásilka je ve výdejním místě uložena po dobu 7 dnů (je možné prodloužení až na 21 dnů). Službu lze využít pro zásilky o hmotnosti do 5 kg, pokud bude vaše objednávka váhu přesahovat, nebude vám tento typ dopravy při vytváření objednávky nabídnut.
Můžete sledovat online kde se váš balík právě nachází https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search
Pro pohodlnější komunikaci doporučujeme stáhnout mobilní aplikaci „Zásilkovna“, kde můžete sledovat pohyb zásilky, prodloužit si úložní dobu či zaplatit dobírku.
Bližší informace ke službě „Doručení na výdejní místa“  se můžete dozvědět na webových stránkách Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/prijem
CENA DOPRAVNÉHO 60,- Kč bez DPH
CENA DOBÍRKY 18,- Kč bez DPH

 

 

 

ZÁSILKOVNA – DORUČENÍ NA ADRESU

Služba Zásilkovna – doručení na adresu garantuje dodání přímo do ruky na vámi zvolenou adresu do druhého pracovního dne od podání. V den podání budete informováni e-mailem a SMS o doručování zásilky. V případě nepředání zásilky, obdržíte informaci o neúspěšném doručení a uložení zásilky na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den, nejdéle však do 7 dnů (je možné prodloužení až na 21 dnů). Službu lze využít pro zásilky o hmotnosti do 10 kg, pokud bude vaše objednávka váhu přesahovat, nebude vám tento typ dopravy při vytváření objednávky nabídnut.
Služba „Doručení na adresu“ nabízí možnost platby dobírky v hotovosti i platební kartou.
Můžete sledovat online kde se váš balík právě nachází https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search
Bližší informace ke službě „Doručení na adresu“ se můžete dozvědět na webových stránkách Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/prijem
Při přebírání balíku si pečlivě zkontrolujte dodávanou zásilku. Balík, který jeví známky poškození nepřebírejte.
CENA DOPRAVNÉHO 110,- Kč bez DPH
CENA DOBÍRKY 18,- Kč bez DPH