E-shop

Zdravotnické šaty TARA

901,00  bez DPH
1090,20  s DPH

Dámské šaty z jemného flámkového úpletu. Volný střih v oversize stylu. Jemný lodičkový výstrih s úzkým lemováním, krátké kimono rukávy. Díky tenkému pásku lze variabilně dotvořit siluetu šatů. Šaty lze nosit bez pásku, nebo jej zavázat kolem pasu, či stánout na zádech a mít jako ozdobný dragoun. Zadní díl šatů je členěný středovým švem. V bočních švech jsou umístěny pohodlné vnitřní kapsy. Šaty jsou bez zapínání. Šaty produkujeme ve dvou délkách. Ve velikosti M je základní délka A – 100 cm, prodloužená délka B – 110 cm (měřeno středem zadního dílu). Délky jsou upraveny přiměřeně k dané velikosti.

Flámkový úplet je typický svým vzhledem, kdy jednotlivá vlákna jsou zesílena a v úpletu vytvářejí výraznější strukturu. To dodává látce zajímavý efekt žíhání.

Srážlivost bavlněné pletáže je standardně 4 – 6%, prosíme, zohledněte tuto skutečnost při výběru vhodné velikosti oděvu. Protože jsme s touto vlastností materiálu počítali již ve střihu, měl by se vám výrobek při zkoušení jevit „trochu větší“. Pokud nemáte ten pocit, nebo požadujete, aby větší volnost zůstala zachována, doporučujeme využít možnosti výměny nepraného a nepoškozeného oděvu do 30 dnů od zakoupení.

Materiál: 100% bavlna, 160 g/m2, flámkový úplet

Údržba: Lze prát v pračce.    

Pracovní šaty Cadenza pro zdravotní sestry, lékařky a ostatní personál jsou pohodlným oblečením ve zdravotnictví.

Katalogové číslo: - Kategorie:

#