E-shop

Sesterské šaty JOLA

1367,70  bez DPH
1654,90  s DPH

Elegantní a velmi pohodlné zdravotnické šaty z jemného bavlněného úpletu s příměsí lycry. Komfort šatů je podpořen volným rovným střihem, který sluší každé postavě. Díky pásku, který je provlečený v poutkách na boční straně šatů, lze variabilně dotvořit jejich siluetu. Pásek je možné zcela odejmout, zavázat jej kolem pasu, nebo stáhnout na zádech a mít jako ozdobný dragoun. Dokonale vymodelovaný jemný výstřih koresponduje tvarově s prostornými kapsami na předním dílu. Šaty jsou bez zapínání.
Universální délka je upravena přiměřeně k velikosti. Ve velikosti M je délka 96 cm (měřeno středem zadního dílu).
Na základě přání našich zákaznic jsme u tohoto modelu od dubna 2024 upravili délku rukávů. Rukávy jsme zkrátili v průměru o 5 cm. Na fotografiích produktu jsou rukávy již po zkrácení.

Srážlivost bavlněné pletáže je standardně 4 – 6%, prosíme, zohledněte tuto skutečnost při výběru vhodné velikosti oděvu. Protože jsme s touto vlastností materiálu počítali již ve střihu, měl by se vám výrobek při zkoušení jevit „trochu větší“. Pokud nemáte ten pocit, nebo požadujete, aby větší volnost zůstala zachována, doporučujeme využít možnosti výměny nepraného a nepoškozeného oděvu do 30 dnů od zakoupení.

Materiál: 96% bavlna / 4% lycra, 190 g/m2, hladký úplet

Údržba: Lze prát v pračce.

 

Zdravotnické šaty Cadenza pro stylovou uniformu nejen pro zdravotní sestry.

Katalogové číslo: - Kategorie:

#